Naprawa dźwigów marki Thyssen, Otis, Schindler, Kone i Arkel

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów marki Thyssen, Otis, Schindler, Kone i Arkel, a także ich serwisu i konserwacji. Wyróżniają nas doświadczenie, kwalifikacje i formalne uprawnienia, dzięki którym podejmujemy się wykonania różnych zadań, wśród których znajdują się m.in. naprawianie falowników oraz serwisem sterowników do urządzeń dźwigowych.

Reperujemy urządzenia dźwigowe wszelkiego rodzaju, w tym:

  • windy;
  • dźwigi osobowe;
  • dźwigi towarowe;
  • dźwigi towarowo-osobowe;
  • dźwigi elektryczne;
  • dźwigi hydrauliczne;
  • windy dla osób niepełnosprawnych.

Naprawa sterowników do urządzeń dźwigowych

W każdym dźwigu znajduje się elektroniczna płytka, która jest połączona z tzw. sterownikiem dźwigu, czyli sercem całego układu. Płytka zbiera informacje np. na temat wciśniętego przycisku i przekazuje je do sterownika, który następnie wprawia maszynę w ruch. Prawidłowe działanie tych dwóch elementów jest kluczowe dla funkcjonowania całego dźwigu. Jeśli dojdzie do ich awarii, podnośnik nie będzie nadawać się do użytku aż do czasu naprawienia go.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza firma. Zajmujemy się naprawianiem sterowników dźwigowych. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa zawartymi w dyrektywie dźwigowej. Dzięki łatwemu dostępowi do zaplecza z częściami do dźwigów, w razie wystąpienia takiej potrzeby zakładamy nowe sterowniki.

Naprawa sterowników do urządzeń dźwigowych

W głównej mierze naprawiamy sterowniki w urządzeniach dźwigowych marki Otis, Kone i Arkel, jednakże pracujemy także z urządzeniami takich producentów jak Schindler czy Thyssen. Zespół specjalistów do spraw naprawy sterowników w dźwigach ma przyjemność zaoferować Ci profesjonalne usługi. Niezależnie od marki Twojego dźwigu – jesteśmy w stanie skutecznie naprawić uszkodzone sterowniki i przywrócić konstrukcję do prawidłowego funkcjonowania. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i ekspercką wiedzę w zakresie elektromechaniki oraz specyfikacji poszczególnych modeli dźwigów. Zapraszamy do kontaktu!

Zastosowanie dźwigów i urządzeń dźwigowych Schindler

Rolą urządzeń dźwigowych marki Schindlerjest usprawnianie transportu osób i towarów. Do tej grupy zaliczają się maszyny, które umożliwiają transport pionowy w różnego rodzaju budynkach: mieszkalnych, zakładach produkcyjnych i niemal wszystkich obiektach użyteczności publicznej.

Całodobowe pogotowie interwencyjne do naprawy dźwigów

W Twoim domu zepsuł się dźwig? A może usterka obejmuje cały blok, który zamieszkuje kilkaset osób? Jesteśmy w stanie szybko rozwiązać ten problem. Na terenie Łodzi oferujemy całodobowe wsparcie interwencyjne. Troszczymy się o Twój komfort i bezpieczeństwo, dlatego zawsze staramy się przyjechać na miejsce najszybciej, jak to możliwe. Zespół naszych doświadczonych fachowców oceni usterkę i szybko naprawi uszkodzenie, przywracając dźwig do dawnej funkcjonalności. Dzięki nam nie musisz martwić się o wystąpienie awarii. Zjawimy się o każdej porze dnia i nocy, by Wam pomóc.