Serwis chodników ruchomych

Prowadzimy serwis chodników i podestów ruchomych. Reperujemy podesty ruchowe wolnobieżne, montowane na podwoziach samochodów dostawczych, oraz podesty przejezdne. Żeby zagwarantować długie działanie tego rodzaju urządzeń, należy regularnie poddawać je przeglądom i, jeśli jest taka potrzeba, odpowiednim modernizacjom. Oferujemy Państwu obie te usługi. Sprawdzimy działanie urządzenia i przeprowadzimy prace konserwujące.
Jakie jeszcze usługi oferujemy w ramach serwisu?
• przygotowanie chodników i podestów do badań UDT,
• pomiary rezystencji elektrycznej,
• przeprowadzenie diagnostyki i dobór odpowiednich części,
• serwis hydrauliki siłowej,
• remonty generalne.

Usługi świadczymy 24h na dobę, przez cały tydzień. Nasze pogotowie techniczne w Łodzi podejmuje się kompleksowych napraw podestów i chodników renomowanych producentów – ARKEL, KONE, OTIS, SCHINDLER czy THYSSEN. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Serwis podestów ruchomych

Serwis podestów ruchomych zapewnia sprawność urządzeń stosowanych podczas wykonywania prac budowlanych. Szeroka wiedza na temat wykorzystywanych współcześnie technologii pozwala nam na naprawianie wszystkich rodzajów podnośników: elektrycznych, hydraulicznych oraz hybrydowych. Jesteśmy w stanie właściwie zdiagnozować usterkę każdego układu i przeprowadzić właściwe naprawy m.in. silników, układów elektrycznych oraz hydraulicznych.

Zastosowanie podestów ruchomych

Podesty służą do przemieszczania osób i materiałów zarówno w pionie, jak i poziomie. Urządzenia te składają się najczęściej z dwóch elementów: gondoli oraz kosza, w którym przewożony jest człowiek. Taka konstrukcja podnoszona jest za pomocą wysięgnika znajdującego się np. na dźwigu.

Podnośniki są montowane głównie w miejscach, w których pojawia się duże natężenie ruchu, dlatego można powiedzieć, że są bezustannie eksploatowane. Ze względu na bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają, podnośniki powinny być regularnie poddawane serwisowi i naprawiane przez profesjonalistów.