Serwis chodników ruchomych

Prowadzimy serwis chodników i podestów ruchomych. Żeby zagwarantować długie działanie tego rodzaju urządzeń, należy regularnie poddawać je przeglądom. Oferujemy Państwu obie te usługi. Sprawdzimy działanie urządzenia i przeprowadzimy prace konserwujące.
Jakie jeszcze usługi oferujemy w ramach serwisu?
• przygotowanie chodników i podestów do badań UDT,
• pomiary rezystencji elektrycznej,
• przeprowadzenie diagnostyki i dobór odpowiednich części,

Usługi świadczymy 24h na dobę, przez cały tydzień. Nasze pogotowie techniczne w Łodzi podejmuje się kompleksowych napraw podestów i chodników renomowanych producentów – ARKEL, KONE, OTIS, SCHINDLER czy THYSSEN. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Serwis podestów ruchomych

Serwis podestów ruchomych zapewnia sprawność urządzeń stosowanych podczas wykonywania prac budowlanych. Szeroka wiedza na temat wykorzystywanych współcześnie technologii pozwala nam na naprawianie wszystkich rodzajów podnośników: elektrycznych, hydraulicznych oraz hybrydowych. Jesteśmy w stanie właściwie zdiagnozować usterkę każdego układu i przeprowadzić właściwe naprawy m.in. silników, układów elektrycznych oraz hydraulicznych.

Zastosowanie podestów ruchomych

Podesty służą do przemieszczania osób i materiałów zarówno w pionie, jak i poziomie. Urządzenia te składają się najczęściej z dwóch elementów: gondoli oraz kosza, w którym przewożony jest człowiek. Taka konstrukcja podnoszona jest za pomocą wysięgnika znajdującego się np. na dźwigu.

Podnośniki są montowane głównie w miejscach, w których pojawia się duże natężenie ruchu, dlatego można powiedzieć, że są bezustannie eksploatowane. Ze względu na bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają, podnośniki powinny być regularnie poddawane serwisowi i naprawiane przez profesjonalistów.