Naprawa falowników w dźwigach osobowych i towarowych

Zajmujemy się naprawą falowników w dźwigach osobowych i towarowych na terenie Łodzi i okolic. Zapewniamy pełną dyspozycyjność i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Falowniki to urządzenia elektroniczne stosowane do sterowania prędkością i momentem obrotowym silników elektrycznych. Naprawa ich wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia z zakresu elektroniki i techniki działania napędów.

Skorzystaj z profesjonalnych usług naprawy falowników i zapewnij bezpieczne działanie dźwigów. Prowadzimy serwis wind 24h, w ramach którego możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od dnia i godziny.Zapraszamy do współpracy przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, zarządców instytucji użyteczności publicznej, a także właścicieli galerii handlowych, parkingów wielopoziomowych i innych budynków piętrowych.

Proces naprawy falowników w praktyce

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na diagnostykę i naprawę układów sterowania – często problemy z falownikiem wynikają bowiem z uszkodzeń lub błędów właśnie w tych podzespołach. W takich przypadkach konieczne może być serwisowanie moduły interfejsu, przekaźników i czujników. Przeprowadzamy również wymiany uszkodzonych elementów w falownikach, takich jak diody, tranzystory czy rezystory. Wykonamy również aktualizację oprogramowania lub przywrócenie go do ustawień fabrycznych oraz kalibrację parametrów. Na koniec przeprowadzimy dokładne testowanie falowników w celu sprawdzenia czy problem został wyeliminowany, a konstrukcja działa prawidłowo.