Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych w Łodzi

W dziedzinie naprawy, serwisu i konserwacji różnych urządzeń dźwigowych jesteśmy specjalistami. Wyróżniają nas doświadczenie, kwalifikacje i formalne uprawnienia, dzięki którym podejmujemy się wykonania różnych zadań. Oferujemy wsparcie interwencyjne podczas awarii wind osobowych i osobowo-towarowych w Łodzi. Zapewniamy serwis urządzeń transportu bliskiego oraz serwis podestów ruchomych, schodów i chodników. Naszą specjalnością jest też naprawa falowników. Wykonujemy montaż dźwigów różnych marek. Oferujemy naprawę sterowników do urządzeń dźwigowych.

Rolą urządzeń dźwigowych jest usprawnianie transportu osób i towarów. Do tej grupy zaliczają się maszyny, które umożliwiają transport pionowy w różnego rodzaju budynkach – mieszkalnych, zakładach produkcyjnych i niemal wszystkich obiektach użyteczności publicznej. Mają także szerokie zastosowanie w budownictwie – umożliwiają transportowanie ciężkich materiałów na duże wysokości. W zakresie naszych profesjonalnych usług znajduje się zarówno montaż dźwigów, jak i naprawa różnego rodzaju urządzeń dźwigowych, do jakich zaliczają się windy, żurawie oraz inne dźwigi osobowe i towarowe. Oferujemy też serwis chodników ruchomych, schodów i podestów. Pogotowie dźwigowe Paw-Lift w Łodzi dostarcza najwyższej jakości usługi 24h. Jesteśmy niezawodni, w krótkim czasie docieramy na miejsce wezwania i sprawnie naprawiamy urządzenie, które uległo awarii.

Serwis podestów ruchomych i chodników

Do urządzeń dźwigowych, którymi zajmuje się firma Paw-Lift, zaliczają się także podesty i chodniki ruchome. Urządzenia te znacząco ułatwiają poruszanie się ludzi i przemieszczanie dużych ładunków między kondygnacjami budynku. Są montowane głównie w miejscach, w których pojawia się duże natężenie ruchu. Z kolei serwis podestów ruchomych zapewnia sprawność urządzeń stosowanych podczas wykonywania prac budowlanych. Podesty służą do przemieszczania osób i materiałów zarówno w pionie, jak i poziomie. Nasze pogotowie techniczne w Łodzi podejmuje się kompleksowej naprawy dźwigów renomowanych producentów – ARKEL, KONE, OTIS, SCHINDLER czy THYSSEN. Proponujemy pełen serwis chodników ruchomych i podestów, świadcząc usługi 24h przez cały tydzień. Zapraszamy też do zapoznania się z naszą pełną ofertą.