Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, a także ich serwisu i konserwacji. Wyróżniają nas doświadczenie, kwalifikacje i formalne uprawnienia, dzięki którym podejmujemy się wykonania różnych zadań, wśród których znajdują się m.in. naprawianie falowników oraz sterowników do urządzeń dźwigowych. Reperujemy urządzenia dźwigowe wszelkiego rodzaju:
• windy,
• dźwigi osobowe,
• dźwigi towarowe,
• dźwigi towarowo-osobowe,
• dźwigi elektryczne.

Całodobowe pogotowie interwencyjne

W Państwa domu zepsuł się dźwig? A może usterka obejmuje cały blok, który zamieszkuje kilkaset osób? Jesteśmy w stanie szybko rozwiązać ten problem. Na terenie Łodzi oferujemy całodobowe wsparcie interwencyjne. Troszczymy się o Państwa komfort i bezpieczeństwo, dlatego zawsze staramy się przyjechać na miejsce najszybciej, jak to możliwe. Zespół naszych doświadczonych fachowców oceni usterkę i szybko naprawi uszkodzenie, przywracając dźwig do dawnej funkcjonalności. Dzięki nam nie musicie się Państwo martwić o wystąpienie awarii. Zjawimy się o każdej porze dnia i nocy, by Wam pomóc.

Naprawa sterowników do urządzeń dźwigowych

W każdym dźwigu znajduje się elektroniczna płytka, która jest połączona z tzw. sterownikiem dźwigu, czyli sercem całego układu. Płytka zbiera informacje np. na temat wciśniętego przycisku, i przekazuje je do sterownika, który następnie wprawia maszynę w ruch. Prawidłowe działanie tych dwóch elementów jest kluczowe dla funkcjonowania całego dźwigu. Jeśli dojdzie do ich awarii, podnośnik nie będzie nadawać się do użytku aż do czasu naprawienia go.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza firma. Zajmujemy się naprawianiem sterowników dźwigowych. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa zawartymi w dyrektywie dźwigowej. Zakładamy również nowe sterowniki.

Zastosowanie dźwigów i urządzeń dźwigowych

Rolą urządzeń dźwigowych jest usprawnianie transportu osób i towarów. Do tej grupy zaliczają się maszyny, które umożliwiają transport pionowy w różnego rodzaju budynkach: mieszkalnych, zakładach produkcyjnych i niemal wszystkich obiektach użyteczności publicznej.